Junior Data Scientist

Data vertalen naar bruikbare gegevens, dat is waar jij goed in bent!

Nikki Hendrikx - Scab
Nieuwsgierig geworden? Kom in contact met onze P&O adviseur Nikki Hendrikx.
We vertellen je graag meer! Tel: 013 583 38 94

Ons aanbod:

Wat doe je als Junior Data Scientist?

In deze rol help je bij het bouwen en onderhouden van (financiële) datamodellen en dashboards die inzichten bieden in trends en ontwikkelingen in de organisatie en/of klant en in de branche. Je takenpakket bestaat o.a. uit:

  • Ruwe data die beschikbaar gesteld wordt kun je vertalen/omzetten tot bruikbare gegevens voor onze business.
  • Je analyseert (financiële) data van zowel Scab als andere branche gerelateerde bedrijven en communiceert deze naar je stakeholders.
  • Ondersteunen van (senior) data scientist bij het opleveren van rapporten voor de business, directie en klanten, waarbij je zorgt voor een begrijpelijke en bruikbare presentatie van de gegevens.
  • Actief bijdragen aan de ontwikkeling en verbetering van (interne) datamodellen/ dashboards.
  • Beheren centrale dataomgeving waarmee analyses en rapporten worden ontwikkeld.

Wie ben jij?

Je hebt een passie voor data; hier ligt jouw kracht en hier krijg je energie van. Je werkt graag samen met je collega’s en je (interne) klanten.

  • Plezier in je werk
  • Boordevol nieuwe ideeën en je durft deze in te brengen

Deze baan is ook te combineren als student naast je studie.

Wat bieden wij jou?

Wij bieden jou een een mooie (start)functie op het snijvlak van Business en IT in een organisatie waar data een belangrijke rol speelt en ruimte is te innoveren.

Naast goede arbeidsvoorwaarden, vinden we het belangrijk dat je een goede werk/privébalans hebt. Je hebt hierover zelf de regie doordat je gebruik kunt maken van onder andere onze thuiswerkregeling en een flexibel arbeidsvoorwaardenpakket. Hierbij kun je denken aan extra pensioensparen, vakantiedagen kopen of verkopen en sparen voor een sabbatical.

Wij zijn van huis uit een stichting -dus geen winstoogmerk- én we hebben geen partnerstructuur. Concreet betekent dit dat je veel eigen verantwoordelijkheden krijgt (ook al ben je wellicht nog een starter in het vak) en een flinke dosis vrijheid om je eigen werk in te delen. Wij vertrouwen op jou en jouw kwaliteiten als professional. Kwaliteit van onze dienstverlening staat voorop, niet het ‘uurtje-factuurtje’. Je komt terecht in een fijne informele werksfeer waar we aandacht hebben voor elkaar.

Wat breng je mee?

  • Studerend of een afgeronde HBO of WO opleiding richting Data science, informatica of een gerelateerd vakgebied

  • Je bent 16 tot 40 uur per week beschikbaar

  • Kennis van visualisatietools en technieken om complexe gegevens te presenteren

  • Kennis van statistische methoden en modelleringstechnieken

  • Kennis van centrale data omgeving

  • Programmeervaardigheden

  • Goede analytische en probleemoplossende vaardigheden

Wat breng je mee?

  • Studerend of een afgeronde HBO of WO opleiding richting Data science, informatica of een gerelateerd vakgebied

  • Je bent 16 tot 40 uur per week beschikbaar

  • Kennis van visualisatietools en technieken om complexe gegevens te presenteren

  • Kennis van statistische methoden en modelleringstechnieken

  • Kennis van centrale data omgeving

  • Programmeervaardigheden

  • Goede analytische en probleemoplossende vaardigheden

Collega’s vertellen

“Bij Scab krijg je de verantwoordelijkheid en vrijheid over je planning en werkzaamheden. Ik bepaal zelf of ik thuiswerk, op kantoor of bij de klant. Zo is geen enkele week hetzelfde en heb ik veel invloed op de balans tussen werk en privé. Daarnaast krijg ik de mogelijkheid om me vakinhoudelijk te ontwikkelen maar ook op andere gebieden. Ik ben lid van de OR en in die rol denk ik mee over ontwikkelingen voor  Scab op diverse vlakken.”

Marieke van Abeelen, zelfstandig assistent accountant samenstelprakijk
“Dat Scab de mogelijkheid biedt om deels thuis te werken, vind ik ideaal. Op de dagen dat ik mij goed moet kunnen focussen, plan ik een thuiswerkdag, en voor de dagen met veel overleg, plan ik een kantoordag. Ook ben ik op een thuiswerkdag flexibeler met mijn tijd.”
Romy Bergman, zelfstandig assistent accountant

Wil je aan de slag bij een flexibele en informele werkgever? Solliciteer dan direct!

Een capaciteitentest kan onderdeel zijn van de selectieprocedure

Nikki Hendrikx
Nikki HendrikxSenior P&O adviseur
Nieuwsgierig geworden?

We vertellen je graag meer!

T: 013 583 38 94