Adviseurs2021-01-19T16:07:31+01:00
Adviseurs Accountancy

Op het gebied van accountancy en administratie wordt u bij SCAB ondersteund door onder meer:

Marcel Hilbrands
Marcel Hilbrandsmanager accountancy / relatiebeheerder
(013) 583 67 47
mhilbrands@scabadvies.nl
Marco Palstra
Marco Palstraaccountant / controleleider
(013) 583 66 86
mpalstra@scabadvies.nl
Gülbeyaz Çerçevik
Gülbeyaz Çerçevikcontroleleider
(013) 583 66 53
gcercevik@scabadvies.nl
Arjan Vromans
Arjan Vromansteamleider administratieve dienstverlening
(013) 583 67 33
avromans@scabadvies.nl
Jolanda Bruinenberg
Jolanda Bruinenbergteamleider accountancy / relatiebeheerder
(013) 583 67 49
jbruinenberg@scabadvies.nl
Debby Hutten
Debby Huttencoördinator detachering
(013) 583 67 28
dhutten@scabadvies.nl
Gert Vlastuin
Gert Vlastuinaccountant / relatiebeheerder
(013) 583 67 24
gvlastuin@scabadvies.nl
Arjan Verbakel
Arjan Verbakelmanager controlepraktijk / relatiebeheerder
(013) 583 66 34
averbakel@scabadvies.nl
Dennis de Groot
Dennis de Grootcontroleleider
(013) 583 66 51
ddgroot@scabadvies.nl
Monique Geerts-Bouter
Monique Geerts-Bouteraccountant / relatiebeheerder
(013) 583 67 41
mbouter@scabadvies.nl
Anne-Mieke de Graaf
Anne-Mieke de Graafaccountant / controleleider
(013) 583 66 54
adgraaf@scabadvies.nl
Erwin van Vugt
Erwin van Vugtrelatiebeheerder
(013) 583 67 12
evvugt@scabadvies.nl
Elke Aerts
Elke Aertsaccountant / relatiebeheerder
(013) 583 67 17
emin@scabadvies.nl
Adviseurs Accountancy

Op het gebied van accountancy en administratie wordt u bij SCAB ondersteund door onder meer:

Marcel Hilbrands
Marcel Hilbrandsmanager accountancy / relatiebeheerder
(013) 583 67 47
mhilbrands@scabadvies.nl
Marco Palstra
Marco Palstraaccountant / controleleider
(013) 583 66 86
mpalstra@scabadvies.nl
Gülbeyaz Çerçevik
Gülbeyaz Çerçevikcontroleleider
(013) 583 66 53
gcercevik@scabadvies.nl
Arjan Vromans
Arjan Vromansteamleider administratieve dienstverlening
(013) 583 67 33
avromans@scabadvies.nl
Jolanda Bruinenberg
Jolanda Bruinenbergteamleider accountancy / relatiebeheerder
(013) 583 67 49
jbruinenberg@scabadvies.nl
Debby Hutten
Debby Huttencoördinator detachering
(013) 583 67 28
dhutten@scabadvies.nl
Gert Vlastuin
Gert Vlastuinaccountant / relatiebeheerder
(013) 583 67 24
gvlastuin@scabadvies.nl
Arjan Verbakel
Arjan Verbakelmanager controlepraktijk / relatiebeheerder
(013) 583 66 34
averbakel@scabadvies.nl
Dennis de Groot
Dennis de Grootcontroleleider
(013) 583 66 51
ddgroot@scabadvies.nl
Monique Geerts-Bouter
Monique Geerts-Bouteraccountant / relatiebeheerder
(013) 583 67 41
mbouter@scabadvies.nl
Anne-Mieke de Graaf
Anne-Mieke de Graafaccountant / controleleider
(013) 583 66 54
adgraaf@scabadvies.nl
Erwin van Vugt
Erwin van Vugtrelatiebeheerder
(013) 583 67 12
evvugt@scabadvies.nl
Elke Aerts
Elke Aertsaccountant / relatiebeheerder
(013) 583 67 17
emin@scabadvies.nl

uitnodiging

Mocht u overwegen om gebruik te maken van Scab Accountancy dan nodigen wij u uit voor een orienterend gesprek. Zo kunnen wij u vertellen wat we doen om u te ondersteunen en hoe.

Maak nu een afspraak online, bepaal zelf dag, tijd en locatie. Overleg in Teams is ook een locatie.

uitnodiging

Mocht u overwegen om gebruik te maken van Scab Accountancy dan nodigen wij u uit voor een orienterend gesprek. Zo kunnen wij u vertellen wat we doen om u te ondersteunen en hoe.

Maak nu een afspraak online, bepaal zelf dag, tijd en locatie. Overleg in Teams is ook een locatie.
4 reden om voor scab ondersteuning te kiezen:
4 reden om voor scab ondersteuning te kiezen:
Gerelateerde informatie:
Go to Top