Adviseurs Accountancy

Op het gebied van accountancy en administratie wordt u bij SCAB ondersteund door onder meer:

Marcel-Hilbrands-management
Marcel Hilbrands
Manager Accountancy / Relatiebeheerder


(013) 583 67 47
mhilbrands@scabadvies.nl

Arjan-Verbakel
Arjan Verbakel
Manager Controlepraktijk / Relatiebeheerder / Coörd. Opl. Bedrijven

(013) 583 66 34
averbakel@scabadvies.nl


Arjan-Vromans
Arjan Vromans
Coördinator administratieve dienstverlening

(013) 583 67 33
avromans@scabadvies.nl


Debby-Hutten
Debby Hutten
Coördinator Detachering

(013) 583 67 28
dhutten@scabadvies.nl


Elke-Min
Elke Min
Relatiebeheerder

(013) 583 67 17
emin@scabadvies.nl


Erwin-van-Vugt
Erwin van Vugt
Relatiebeheerder


(013) 583 67 12
evvugt@scabadvies.nl

Gert Vlastuin
Gert Vlastuin
Accountant / Relatiebeheerder

(013) 583 67 24
gvlastuin@scabadvies.nl

Monique Bouter
Monique Bouter
Accountant / Relatiebeheerder

(013) 583 67 41
mbouter@scabadvies.nl