Adviseurs Accountancy

Op het gebied van accountancy en administratie wordt u bij SCAB ondersteund door onder meer:

Marcel Hilbrands
Manager Accountancy / Relatiebeheerder

(013) 583 67 47
mhilbrands@scabadvies.nl

 

Jolanda Bruinenberg
Teamleider Accountancy / Relatiebeheerder

(013) 583 67 49
jbruinenberg@scabadvies.nl

 


Debby Hutten
Coördinator Detachering

(013) 583 67 28
dhutten@scabadvies.nl

 


Arjan Verbakel
Manager Controlepraktijk / Relatiebeheerder / Coörd. Opl. Bedrijven

(013) 583 66 34
averbakel@scabadvies.nl

 

Dennis de Groot
Controleleider

(013) 583 66 51
ddgroot@scabadvies.nl

Gülbeyaz Çerçevik
junior Controleleider

junio-

(013) 583 66 53
gcercevik@scabadvies.nl

Erwin van Vugt
Relatiebeheerder

(013) 583 67 12
evvugt@scabadvies.nl

 

Monique Bouter
Accountant / Relatiebeheerder

(013) 583 67 41
mbouter@scabadvies.nl

 


Gert Vlastuin
Accountant / Relatiebeheerder

(013) 583 67 24
gvlastuin@scabadvies.nl

Elke Min
Relatiebeheerder


(013) 583 67 17
emin@scabadvies.nl

Arjan Vromans

Coördinator administratieve dienstverlening

(013) 583 67 33
avromans@scabadvies.nl